İmplant

İmplant
İmplant Nedir?

İmplant Nedir?

Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarının artış göstermesiyle birlikte filo yönetimi oldukça önemli bir hale geldi. Filo Yönetimi; şirketlerin ya da kuruluşların ticari amaç için kiralamış oldukları araçların operasyonel, finansal ve hukuki süreçlerin yönetilmesini olanak sağlayan tüm hizmetleri içermektedir. Buna ek olarak adından da tahmin edilebileceği üzere filo yönetimi, filo takibini de kolaylaştır. Filo yönetiminin bunlar gibi pek çok farklı avantajı bulunmaktadır.

Filo yönetimlerinde İnsan Kaynakları’nın önemi büyüktür. Verimli filo yönetimi için araç kiralama firmaları tarafından Implant adı verilen bir hizmet bulunmaktadır. Implant hizmeti, esnek filo yönetimi konusunda firmalara önemli katkılarda bulunmaktadır.

Filonuzun İnsan Kaynakları ve Bordro Süreçleri İçin Kusursuz Çözüm: Implant

Borlease olarak filonuzun insan kaynakları ve bordro süreçlerini kolaylaştırmak için Implant hizmetimiz bulunuyor. Implant hizmetimizle filo yönetimi için bordro süreçleri ve insan kaynakları süreçleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik bu hizmetten Borlease kalitesi kapsamında faydalanabilirsiniz.

Implant hizmetimizden faydalanabilmek için filonuzu bizden kiralamanıza gerek yok. Size ait bir filonun yönetimi için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Özmalınız olan filonuz için filo yönetiminde raporlama ve analitik hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İmplant İle Filonuzun Personel Süreçlerinizi Kolaylaştırın

Filo yönetiminde personel süreçlerinin önemi büyüktür. Bu noktada İmplant hizmetimiz, personel süreçlerinizi kolaylaştırabilmek için yanınızda. Borlease olarak alanında uzman personellerimiz tarafından filonuzun personel süreçleri sizler için çok daha kolay bir hale gelecek. Kurumunuz bünyesindeki uzman personellerimiz, isteğiniz doğrultusunda tam ya da yarı zamanlı olarak çalışır.

Filo yönetimi konusunda uzman personellerimiz, şirketinize önemli katkılarda bulunabilir. Bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filonuzun Maliyet Yönetiminin Kusursuz Olmasını İstiyorsanız Implant Sizinle

Her konuda olduğu gibi filo yönetiminde de maliyet oldukça önemlidir. Filonuzun maliyet yönetiminin kusursuz olması, sizlere beklediğinizden çok daha büyük avantajlar sağlayabilir. Örneğin; uzman personellerin filonuzun maliyet yönetiminde yer almasıyla birlikte zamandan ve maliyetten ciddi tasarruflar sağlayabilirsiniz. Tasarruf ettiğiniz zaman ve maliyeti ise şirketinizin başka iş kollarında kullanabilir ve şirketinizin gün geçtikçe gelişmesini, değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

İmplant İle Filonuzun Personel Süreçlerinizi Kolaylaştırın
İmplant Hizmetimiz Sizinle!

İmplant Hizmetimiz Sizinle!

Kusursuz bir filo yönetimi için Implant hizmetimiz sizinle. Implant hizmetimizden faydalanmanız durumunda uzman personellerimiz filo yönetiminde yer alacak. Böylece bir yandan bordronuza yeni bir çalışan katmanın risklerini yaşamadan, İK yönetiminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Implant hizmetimizde yer alan uzman personellerimiz filonuzu kusursuza yakın bir şekilde organize ederken, maksimum hizmete karşılık olarak sizler için minimum maliyeti ortaya çıkaracaktır. Böylece maliyet yönetiminizi optimize edebilirsiniz.

Borlease olarak siz değerli müşterilerimiz için bizden kiraladığınız ya da özmalınız olan filonunuzun, filo yönetimi için kusursuz Implant hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman personellerimizle hizmetinizdeyiz. Implant hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ya da sitemizi inceleyebilirsiniz.