Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerimiz

Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerimiz
Gülümseten Yarınlar Atölyesi

Gülümseten Yarınlar Atölyesi

Bor Holding grup şirketleri ve çalışanları tarafından gönüllülük ilkesine dayalı oluşturduğumuz “Gülümseten Yarınlar Atölyesi” çatısı altında gerçekleştirilen tüm sosyal sorumluluk faaliyetlerimizde, daha iyi yarınlar için eğitime ve çevreye duyarlı, sürdürülebilir projeler hayat geçiriyoruz. Dezavantajlı bölgelerde yaşayan gençlerimizin eğitim hayatı ve akademik performanslarına katkı sağlayarak özgüvenlerini kazanmalarını ve hayat becerilerini geliştirebilmelerini hedefledik. En önemli değerlerimizden biri olan “Sorumlu Olmak” yaklaşımıyla, holdingimizin yüzde yüz yerli sermayesi sponsorluğunda hedefimiz Türkiye’nin 81 iline dokunabilmek.

Haydi Gülümset! Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Help Steps Kilometre Dönüşüm Projesi

Sixt Kurumsal ve operasyonel kiralama şirketi olan Borlease araçları ile Efes Tarlası Yaşam Köyü'ne bağış aktarmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sixt&Help Steps Kilometre Dönüşüm Projesi’ne bağış için Borlease araçlarının kilometrelerini baz alıyoruz. Böylece Help Steps uygulaması üzerinden bu kilometreleri iyiliğe dönüştürüyoruz.

Kilometre hesabı, Help Steps üzerinden her gün otomatik olarak sayılacak. Her akşam sabit çarpan ile HS puanına dönüşecek olan Efes Tarlası Yaşam Köyü projesine otomatik aktarılacak.

Dünyada bir ilk olan bu projenin ilk aşamasında hedef, 5 Milyar HS olarak belirlendi. Hedeflenen 5 Milyar HS ile Efes Tarlası Yaşam Köyü’ne nakit destek aktarımı ve en önemlisi yerel tohumlarla doğal tarımın yaygınlaştırılarak tüm dünyaya duyurulması hedeflenmektedir.

Siz de destek olmak için Borlease operasyonel araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak projemize destek olabilirsiniz.

Help Steps Kilometre Dönüşüm Projesi
Drive To Nature

Drive To Nature

Borlease Filo Kiralama bünyemize katılan her bir araç için çevreye duyarlılık bilincimizle bir fidan dikimi yapıyoruz. Bu zamana kadar çevreye duyarlı bakış açımızla sürdürülebilir ve daha ekolojik yarınlar için birçok fidanı toprakla buluşturduk. Ailemizin büyümesi ile birlikte ülkemizin de yeşil alanları büyümeye ve bol oksijenli yarınlara uyanmaya devam edecek.