Periyodik Bakım

Periyodik Bakım
Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Araçlar belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Periyodik araç bakımı, araç üreticisinin araçları için yılda bir kere ya da aracın belirli kilometre noktalarında yapılmasını tavsiye ettiği bakımdır. Araçların güvenli bir sürüş sağlaması ve verimli bir şekilde çalışması için periyodik bakımlarının aksatılmaması son derece önemlidir.

Uzun süreli araç kiralama işlemlerinde araçların periyodik bakım süresinin vakti gelebilir. Böyle bir durumda araç kiralama şirketinin kiralama ve bakım desteği sağlaması son derece önemlidir.

Periyodik Bakım Desteğimizle Kiralık Araçlarınız İçin Güvenli Sürüş

Borlease olarak siz değerli kullanıcılarımız için periyodik bakım desteğimiz ile her zaman yanınızdayız. Kiralama süresi boyunca kullanacağınız aracın teknik el kitapçıklarında belirtilen bakım periyotlarını takip ederek, sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Böylece profesyonel periyodik hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Güvenli bir sürüş için araçların periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bu yüzden özellikle uzun süreli araç kiralama işlemlerinde kullanıcılar bakım periyotlarını takip etmelidir.

Kapsamlı ve Detaylı Bakım Hizmeti

Periyodik bakım hizmeti adı altında araçların pek çok farklı parçası kontrol edilmektedir. Bu bağlamda kiralık araçlarınız için kapsamlı ve detaylı bakım hizmetimizde kontrol edilen araç parçaları şu şekildedir;

 

 • Süspansiyon sistemi kontrolü
 • Far ve aydınlatma kontrolleri
 • Egzoz sistemi kontrolü
 • Akü bakımı
 • Fren sistemi kontrolü
 • Ateşleme bujisi kontrolü
 • Polen filtresi değişimi
 • Lastik bakımı
 • Yakıt filtresi değişimi
 • Yağ filtresi değişimi
 • Motor yağı değişimi
 • Hava filtresi değişimi
Kapsamlı ve Detaylı Bakım Hizmeti
Kiralık Araçlarda Periyodik Bakım Dönemleri

Kiralık Araçlarda Periyodik Bakım Dönemleri

Özellikle uzun süreli araç kiralama işlemlerinde, araçların periyodik bakımları araç müşteri elindeyken gelebilir. Böyle bir durum yaşanması durumunda müşteri, araç periyodik bakım zamanını araç kiralama firmasına bildirmelidir. Ancak Borlease olarak otomatik bakım takibi teknolojimiz sayesinde siz bildirmeden, araç sizde olsa dahi periyodik bakımının yaptırılması gerektiğini bildiriyoruz. Bu işlem tamamen bizim tarafımızdan karşılandığı için ücretsiz periyodik bakım yaptırmış oluyorsunuz.

Eğer periyodik bakım esnasında araçta ciddi bir problemin var olduğu görülürse ve tamir işlemi uzun sürecekse, sizlere yeni bir kiralık araç temin ediyoruz. Böylece siz mağdur olmadan kiraladığınız aracın periyodik bakımını tamamlıyoruz. 

Kiralık Aracınızın Bakımını Uzman Ekibimize Bırakın, Periyodik Bakım İçin İletişime Geçin

Borlease olarak kiralık aracınızın periyodik bakımı için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Tamamen garantili periyodik bakım hizmetimiz kapsamında kiraladığınız aracın güvenli bir sürüş sağlayabilmesi için uzman ekiplerimiz titizlikle araç üzerinde çalışır. Uzman ekibimiz kontroller sonucunda gerekli parça değişimlerini gerçekleştirir.

Borlease kalitesi ve güvencesiyle hizmet veren mekanik birimimizle periyodik bakım randevularınız isteğiniz doğrultusunda planlanır. Bu sayede kiraladığınız aracın periyodik bakımı vaktinde ve eksiksiz bir şekilde tamamlanır.

Borlease güvencesi altında uzman teknik ekip ve bakım hizmetimizden faydalanabilmek için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.