Kısa Dönem Araç Kiralama

Kısa Dönem Araç Kiralama
Kısa Dönem Araç Kiralama

Kısa Dönem Araç Kiralama

1912 yılında Almanya’da kurulan, sektörün dünya çapındaki en köklü firmalarından biri olan SIXT rent a car yaklaşık 110 ülkede, 2100'ü aşkın şubesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. 2019 yılında Bor Holding grup şirketlerine katılmıştır. Mobilitede çözüm ortağımız olan SIXT rent a car, günlük araç kiralamada premium yaşam standartlarını araç kiralama sektörüne entegre ederek, ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine en konforlu hizmeti sunmaya devam ediyor.

Kısa süreli araç kiralama işlemi, son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Kısa dönem araç kiralama hizmeti sayesinde tatil ve iş gezileri için araç ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bu sayede esnek ve rahat seyahat imkanına sahip olabilirsiniz.

Tatil ve iş gezileri için farklı bir şehre ya da ülkeye gittiğinizde ulaşım sorununuzu kısa dönem araç kiralama hizmeti sayesinde kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bunun yanında aracınız olmasına rağmen aracınızın tatil ve iş gezileri için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, yine kısa dönem araç kiralama hizmetiyle ulaşım sorununuz kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Bunun yanında kısa dönem araç kiralama işlemi sayesinde kullanmak istediğiniz bir aracı da kiralayabilirsiniz. Böylece sürüş zevkinizi artırabilirsiniz. Bunun için araç kiralama işlemini yapacağınız firmanın güncel araç filosuna sahip olması gerekir.

Kısa Dönem Araç Kiralamak İçin Tıklayınız.

Kısa Dönem Araç Kiralama Avantajlarımız

Kısa Süreli Araç Kiralama: En Uygun Fiyatlar ve Geniş Araç Seçenekleri

Kısa süreli araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin aradığı en önemli kriterlerden bazıları uygun fiyat ve geniş araç seçenekleridir. Kaliteli araçları, uygun fiyatlar karşılığında kiralamak ve ulaşım sorununuzu çözmek istiyorsanız, Borlease olarak sizlere sunmuş olduğumuz araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. En iyi araç kiralama deneyimini yaşayabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Günlük, Haftalık ve Aylık Kiralama Seçeneklerinden Birini Seçebilirsiniz

Borlease olarak sizlere sunmuş olduğumuz araç kiralama hizmetimizde kiralama süresini siz belirlersiniz. Günlük, haftalık ve aylık kiralama seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Borlease olarak 1 günden 6 aya kadar kısa dönem araç kiralama hizmetimiz bulunuyor. Böylece ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilecek, kaliteli araçları kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama hizmetimiz sayesinde anlık gelişen iş gezisi ya da tatil planlarınızı ertelemeden seyahat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aracınız olsa dahi aracınız kişi sayısı için yeterli değilse, araç kiralayarak sevdiklerinizle birlikte seyahat edebilirsiniz.

Kısa Dönem Araç Kiralama Avantajlarımız
Mükemmel Müşteri Desteği

Mükemmel Müşteri Desteği

Ani bir şekilde kiralık araca ihtiyacınız olduğunda SIXT rent a car ile kolayca kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Borlease olarak kolay rezervasyon ve mükemmel müşteri desteğimizle yanınızdayız. Böylece ani araç ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabilir ve seyahat etmeye başlayabilirsiniz.

Borlease olarak araçlarımızı kiraladıktan sonra da yanınızdayız. Mükemmel müşteri desteğimizi araç kiralarken kullanabileceğiniz gibi aracı kiraladıktan sonra da kullanabilirsiniz. Örneğin; olası bir arıza ya da kiralama süresini uzatabilmek için mükemmel müşteri desteği ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylece iş için araç kiraladıysanız işinize odaklanabilir ya da gezmek için araç kiraladıysanız, seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kısa dönem araç kiralama işlemleriniz için aşağıda yer alan formu doldurabilir veya SIXT rent a car web sitesini ziyaret edebilirsiniz.