Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama
Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama

Firmalar, farklı araç türlerine ihtiyaç duyar. Bu araç türlerinden biri de ticari araç olarak bilinmektedir. Ticari Araç, yük ya da insan taşıyabilecek kapasiteye sahip olan araçlara verilen isimdir. Artan araç maliyetleri sebebiyle firmalar ticari araç ihtiyacını, araç satın alma yerine ticari araç kiralama hizmetiyle karşılamaktadır.

Ticari araç kiralama, hafif ve ticari araçların firmalara ya da işletmelere kiralanma hizmetine verilen isimdir. Ticari araç filosunu artırmak ya da ticari araç filosu kurmak isteyen firmalar, ticari araç kiralama hizmetinden sık sık faydalanmaktadır.

Güvenilir ve Garantili Ticari Araç Kiralama Hizmeti

Ticari araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen firma veya işletmelerin dikkat etmesi gereken pek çok farklı husus vardır. Bu hususların başında ise güvenilir ve garantili bir araç kiralama hizmeti sunan firma bulmak geliyor. Bu noktada Borlease olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Borlease olarak mevzuatlara hâkim olan uzman çalışma kadromuzla hizmetinizdeyiz. Deneyimli kadromuzdan faydalanmak ve ticari araç kiralama hizmetinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ticari araç kiralama hizmetimiz sayesinde öz sermayenizi ya da kredibilitenizi kullanmaz ve mali kaynaklarınızı diğer iş kollarınıza yönlendirebilirsiniz.

Kimler Ticari Araç Kiralayabilir?

Ticari araç kiralama hizmetinden faydalanabilmeniz için bazı şartları yerine getirebiliyor olmanız gerekiyor. Bu şartlardan bazıları şu şekildedir;

  • Ticari araç kiralayabilmek için K2 belgesine sahip olmalısınız. K2 yetki belgesi, eşya taşımacılığı yapacak olan gerçek ve tüzel kişilere verilen bir belgedir.
  • Borlease ticari araç kiralama hizmetinden faydalanabilmek için şirketinize ait sadece 1 adet ticari aracınızı K2 yetki belgenize kaydettirmeniz yeterlidir. Bu sayede dilediğiniz sayıda ticari araç kiralayabilirsiniz.
  • Eğer ticari aracı taşımacılık için kullanmayacaksanız, kiralama işlemi için firmanıza ait bir araç bulunması gerekmez.
  • Ticari araç kiralayabilmek için gerekli belgelerin tamamlanması kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu noktada gerekli belgeleri öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kimler Ticari Araç Kiralayabilir?
Ticari Araç Kiralamada Hızlı ve Kolay Rezervasyon

Ticari Araç Kiralamada Hızlı ve Kolay Rezervasyon

Ticari araç kiralamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon alabilirsiniz. Ticari araç rezervasyonu sayesinde belirlediğiniz tarihte, belirlediğiniz sayıda ve belirlediğiniz özelliklerde ticari araçlarınızı teslim alabilirsiniz. Böylece işlerinizi aksatmadan ve ticari araç problemi yaşamadan iş hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ticari Araç Kiralama: En Yeni Araç Modelleri ve Teknolojiler, En Uygun Fiyatlarla

Ticari araç kiralama hizmetimizle sizlere en yeni araç modellerini ve teknolojilerini, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz araç kiralama sektöründe sahip olduğumuz araçlar ve teknolojileriyle ön plana çıkıyoruz. Bunun yanında en yeni araç modellerini ve teknolojilerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ticari araç kiralama fiyatları, araç modellerimiz ve teknolojilerimizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için aşağıda yer alan formu doldurarak ticari araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA TALEP FORMU