Operasyonel Kiralamanın Avantajları

Operasyonel Kiralamanın Avantajları
Operasyonel Kiralamanın Avantajları

Operasyonel Kiralamanın Avantajları

Firmaların çalışanları ya da işlemleri kolaylaştırmak için araç kiralamasına “Operasyonel Kiralama” adı verilmektedir. Operasyonel kiralama sayesinde kişiler ya da şirketler, filo yönetimi konusunda uzmanlarla çalışabilir ve operasyonel kiralamanın avantajlarından faydalanabilir.

Operasyonel kiralama özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi. Bunun temel sebebi ise operasyonel kiralamanın avantajlarıdır.

Peki, operasyonel kiralamanın avantajları nelerdir?

Operasyonel Araç Kiralamanın Avantajları Sayesinde Güçlü Filonuzu Kurun

Operasyonel araç kiralamanın avantajları sayesinde güçlü filonuzu kısa bir süre içerisinde kurabilirsiniz. Bunun için ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Örneğin; kiralayacağınız araçların marka/ modelleri, kiralama süresi ve yıllık yol kullanım hakkı. Bunun gibi sorulara cevap vererek, ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ise taleplerinizi karşılayabilecek bir araç kiralama firmasıyla anlaşmanız gerekmektedir.

Araç kiralama firmasıyla yapacak olduğunuz anlaşma da son derece önemlidir. Anlaşmanın şartlarını detaylandırdıktan sonra güçlü filonuza sahip olabilirsiniz. Operasyonel araç kiralama süreci ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Operasyonel Avantajlar

  •  Kiralama yaptığınız takdirde araç tedarik, teslimat ve iade süreçlerinizin tamamı alanında uzman ekiplerimiz tarafından yönetilir.
  •  Periyodik bakım, lastik tedarik & değişim & saklama gibi rutin hizmetlere anlaşmalı olduğumuz ülke genelindeki geniş servis ve bayi ağı üzerinden erişirsiniz.
  •  Arıza ve kaza durumlarında 7/24 hizmet veren uzmanlarımızın yönlendirmeleriyle hasar, onarım ve muadil araç süreçlerinizde profesyonel destek alırsınız.
  •  Araçlarınızın MTV ödemeleri, sigorta poliçe yenileme ve ödemeleri gerçekleştirilir.
  •  Kullanım dönemi sonunda araçlarınızın II. el satış operasyonları ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız .
  •  Kiralama ile tüm bu bahsettiğimiz operasyonel işlemler için işgücü ve zamandan da tasarruf edersiniz.
Operasyonel Avantajlar
Finansal Avantajlar

Finansal Avantajlar

  • Operasyonel kiralama sözleşmesindeki ödemeler aylık sabit olduğu için nakit akışınızı yönetmeniz daha kolay olur.
  • Operasyonel kiralama için yaptığınız harcamaların tamamını gider olarak gösterebilirsiniz. Bu sayede operasyonel kiralama harcamalarıyla vergi yönetimi yapabilirsiniz.
  • Araç satın almak için büyük bütçeler ayırmak yerine daha düşük bütçeyle araç kiralayarak, araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böylece artan bütçeyi farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Operasyonel kiralamanın avantajlarını sıralamıştık. Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 2013 yılından itibaren hizmet gösterdiğimiz araç kiralama sektöründe öncü firmalar arasında yer alıyoruz. Borlease olarak kiraladğınız araçların daha güvenilir, ekonomik ve verimli olması için araçlarınıza “Telematics” cihazlarını alternatif olarak sunuyoruz. Bunun yanında Filo Yönetim Programı (FİLOM) sayesinde kurulum gerektirmeden, operasyonel ve finansal süreçleri çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Geniş filomuzdan faydalanabilmek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin