Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Borlease Otomotiv A.Ş, Bor Holding’in ilk temel taşı olarak 2013 yılında kuruldu. Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip olan Borlease; Türkiye’nin yenilikçi filo kiralama şirketleri arasında yer alıyor. Borlease, müşterilerine sunduğu filo kiralama hizmetinin yanı sıra kısa dönem araç kiralama, özel araç yönetimi, FİLOM, Telematics, Implant ve Yakıt Yönetimi hizmetleri ile sektördeki konumunu güçlendirirken müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

 

İşletmelere sunduğu ekonomik, esnek ve işletme açısından uygun çözümlerle sektördeki yerini sağlamlaştıran Borlease, 2019 yılında araç kiralama sektörünün önde gelen uluslararası markalarından biri olan SIXT rent a car’ı bünyesine katarak sektördeki konumunu güçlendirdi.Borlease, araç kiralama sektöründeki hizmetlerinin kapsamını SIXT rent a car ile genişletirken faaliyet alanından kaynaklı sektör ihtiyaçlarına yönelik yatırımlarına devam ediyor.

 

Bor Holding iştiraki olarak, Birleşmiş Milletler Küresel İklim Anlaşması’nın (UN Global Compact) imzacıları arasında yer alan Borlease küresel çevre ve toplumsal fayda projeleriyle değer yaratmayı hedefliyor. Borlease çalışanlarının hayata geçirdiği gönüllülük inisiyatifiGülümseten Yarınlar’la eğitim alanında topluma katkı sağlayan projeler hayata geçiriyor. Borlease, SIXT rent a car kurumsal araç kiralama ve adımları ve bisiklet sürüşlerini desteğe dönüştüren ücretsiz bir uygulama olan Help Steps ile ortak 2022 yılında hayata geçirdiği Dönüşümde Yaşam Var projesiyle de kurumsal filo kiralama sistemine dahil olan araçların yaptıkları kilometrelerin iyiliğe dönüştürüyor. Projede, Borlease’in ana faaliyet alanı olan araç kullanımının neden olduğu karbon ayak izini, çevreye duyarlı ‘toplumsal fayda’ yaratan projelerle desteklenmesi ve konu ile ilgili farkındalığın artırılması hedefleniyor.

 

Borlease, başarısının arkasında duran “Yenilik, Kolaylık ve Uyum” felsefesi doğrultusundakaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak büyümeye devam ediyor.

Misyonumuz

Borlease Otomotiv, operasyonel filo kiralama sektöründeki uzmanlığını iş ortaklarının ihtiyacı ile birleştirip %100 müşteri memnuniyeti kazanmak misyonu çerçevesinde sektöründe üst düzey hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışıyla; çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, yenilikçi, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle; Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketleri arasında yer almak başlıca vizyonumuzdur.


DEĞERLERİMİZ

Şirketimizin yapı taşlarını oluşturan değerlerimiz:

İtibar ve Dürüstlük:
Kurumlar ve kişilere verdiğimiz söz ve taahhütleri zamanında ve eksiksiz yerine getirerek dürüst ve itibarlı bir yol izleriz. Yasalar ve etik ilkelere bağlı kalırız.

Müşteri Odaklılık:
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler; her koşulda 100 % müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleriz.

Personel Memnuniyeti:
Personellerimize güven, saygı ile yaklaşmak, öncülük etmek, başarıları taktir edip ödüllendirmek ve tüm ilişkilerde dürüstlüğü esas kılmak.

Yenilik ve Yaratıcılık:
Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere açık, çok yönlü gelişimi destekleyen bir yol izleriz.

Topluma ve Çevreye Duyarlılık:
Toplumsal ve doğal yaşamın iyileştirilmesinden sorumlu olduğumuzun bilinciyle, sürdürülebilir kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Borlease, bir Bor Holding iştirakidir.

Bor

Bor Holding'in temelleri 2013 yılında Borlease Otomotiv'in kurulmasıyla atılmıştır. 2019 yılı itibariyle bünyesine kattığı Magdeburger Sigorta ile otomotiv ve sigortacılık alanında yatırımlarını genişleten Bor Holding, aynı yıl dünyanın en ünlü araç kiralama markalarından biri olan SIXT Türkiye'yi bünyesine katmıştır. Bor Holding, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda 2022 yılında kurduğu Estasyon markası ile enerji alanındaki yatırımlarının ilk adımını atmış bulunmaktadır.