Sürücü Destek

Sürücü Destek
Sürücü Destek

Sürücü Destek

Borlease olarak sadece araç kiralama işlemi yapmıyoruz. Bunun yanında siz değerli kullanıcılarımızın yaşayabileceği herhangi bir probleme karşı her zaman yanınızdayız. Bu problemler hasar, kaza, arıza, lastik değişimi gibi olabileceği gibi aynı zamanda periyodik bakım ve araç iade gibi işlemlerde de yanınızdayız. Genel olarak sürücü destek olarak adlandırdığımız hizmetimizin her bir adımında uzman ekip arkadaşlarımız bulunuyor.

Hasar ve Kaza Durumunda Hızlı ve Etkili Destek

Araç kullanırken hiç beklenmedik anlarda hasar ve kaza durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kiraladığınız aracı kullanırken gerçekleşebilecek hasar ve kaza durumunda ne yapmanız gerektiğini bilmeniz son derece önemlidir.

Hasar ve kaza durumunda ilk olarak paniğe kapılmadan sakin bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz yoksa kaza yerinin fotoğraflarını çekmekle başlayabilirsiniz. Daha sonra ise neler yapmanız gerektiğini öğrenebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeden önce de Trafik Kaza / Hasar formunu doldurabilirsiniz.

Arızalarınız İçin Profesyonel Çözüm Ortağınız

Araçların periyodik kontrolleri yapılsa dahi beklenmedik arızalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kiralık aracınızın arızalanması durumunda Araç Arıza formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra uzman ekip arkadaşlarımızla hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçecektir. Bu noktadan sonra ise uzman ekip arkadaşlarımız uygun gördüğü çözüm yolunu sizlere bildirir ve sizi mağdur etmeden profesyonel bir çözüm sunar.

Lastik Değişimi ve Bakımın En Kolay Yolu

Araçların asfalt ile temas ettiği tek nokta lastikler olduğu için lastiklerin bakımlı olması son derece önemlidir. Araç kiraladığınızda lastiğin patlaması ve inmesi gibi olumsuz durumlara karşı lastik bakımının yapılması ve gerekirse değiştirilmesi gerekmektedir. Bunlara ek olarak mevsimsel olarak kış lastiği ya da dört mevsim lastik kullanımı da zorunlu olduğu için yine aynı şekilde araç lastiklerinin değiştirilmesi gerekmektedir.

Güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilmek için mevsim geçişlerinde uygun lastikleri kullanmalısınız. Bunun için Lastik Talebi formunu doldurabilirsiniz.

Arızalarınız İçin Profesyonel Çözüm Ortağınız
Periyodik Bakımlar ve Kontrollerle Güvenli Sürüş Deneyimi

Periyodik Bakımlar ve Kontrollerle Güvenli Sürüş Deneyimi

Araçların periyodik bakımlarının ihmal edilmemesi ve gecikmemesi son derece önemlidir. Periyodik bakımları yaptırılan araçlar daha iyi bir sürüş deneyimi sağladığı gibi güvenliği de üst düzeyde tutmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında periyodik bakım sayesinde kullanım esnasında oluşabilecek olan sorunlar minimuma indirilmektedir.

Özellikle uzun süreli araç kiralama işlemlerinizde periyodik bakımları ve kontrolleri ihmal etmemelisiniz. Bunun için Periyodik Bakım formumuzu doldurabilirsiniz.

Araç İadesi için Hassas ve Hızlı Hizmet

Kiralık araç iadesi işlemi esnasında kimi zaman çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınabiliyor. Çeşitli sorunlar ortaya çıksa dahi Borlease olarak siz değerli kullanıcılarımızı mağdur etmeden, hassas ve hızlı bir şekilde hizmet ediyoruz. Sahada olan operasyon ekiplerimiz ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla kiralık araç iadesi işlemlerinizde herhangi bir problem yaşamazsınız. Araç iadesi süreci ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.