Lastik

Lastik
Lastik

Lastik

Araçların asfalt ile temas ettiği tek nokta lastiktir. Bu yüzden araç lastikleri oldukça önemlidir. Araç kiralama işlemlerinde ve kiralama sonrasında da araç lastiklerinde oluşabilecek problemlere karşı gerekli önlemlerin alınması gerekir.

Kiralık araç lastiği, araç hareket halindeyken ya da dururken bir problem yaşayabilir. Eğer araç duruyorsa, problem giderilmeden hareket edilmemelidir. Eğer araç hareket halindeyse, güvenli bir şekilde araç kenara çekilmeli ve problem bu şekilde giderilmelidir.

Lastik Desteği ile Güvenli ve Sorunsuz Bir Sürüş Deneyimi

Kiralık araba lastiğinde bir problem oluşması durumunda, aracı kiraladığınız firmayla iletişime geçmelisiniz. Bu noktada araç kiralama firmasının lastik desteği hizmeti sunuyor olması büyük önem arz etmektedir.

Bu noktada Borlease olarak siz değerli müşterilerimiz için lastik desteği ile güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşayabilmek için hizmetinizdeyiz. Güncel lastik desteği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık Araçlarda Lastik Desteği Nasıl Sağlanır?

Kiralık araçlarda lastik desteği sağlanması son derece önemlidir. Çünkü herhangi bir nedenden dolayı araç lastiği hasar görebilir. Hasar gören lastik ise güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşanmasının önüne geçebilir.

Kiralık araçlarda lastik desteği, aracı kiraladığınız firma tarafından belirlenen standartlar kapsamında uygulanmaktadır. Araç lastiğinin seyahat halinde hasar görmesi durumunda aracı güvenli bir şekilde kenara çekmeli ve araç kiralama firmanızla iletişime geçmelisiniz. Ne yapmanız gerektiği müşteri hizmetleri tarafından size bildirilecektir.

Kiralık Aracınızın Lastik Değişimi Ne Zaman Yapılır?

Kiralık araç lastik değişimi uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Bu noktada Borlease olarak uzmanlarımızın yönlendirmesiyle birlikte anlaşmalı bayilerimizde lastik değişimi yaptırabilirsiniz.

Kiralık araçlar için yazlık ve kışlık lastik değişimi ise yasalarca belirlenmektedir. Yasada yer alan maddeye göre her yılın 1 Aralık ile takip eden yılın 1 Nisan tarihleri arasındaki 4 aylık süreçte kış lastiği kullanılması zorunlu kılınmıştır. Bu zorunluluk şehirlerarası kara yollarında kullanılan taşıtlarda geçerlidir. Kullanıcı kişiler ise zorunlu kış lastiği kullanım tarihi sonunda lastiklerini dört mevsim lastikleriyle değiştirmekle yükümlüdür.

Bunlara ek olarak lastiklerinizin kullanım esnasında hasar görmesi durumunda ise Borlease operasyon ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Kiralık Araçlarda Lastik Desteği Nasıl Sağlanır?
 Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Kiralık araçlar ve filo araçları için lastik desteği büyük önem arz etmektedir. Borlease olarak kiralık araçlarda lastik desteği için en iyi hizmeti alabilmeniz için her zaman yanınızdayız. Uzman ekiplerimiz ve profesyonel operasyon ekibimizle lastik desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz siz aracı teslim almadan önce araç lastiklerini kontrol ederken, operasyon ekibimiz ise kullanım esnasında lastiğin hasar görmesi durumunda sizlere yardımcı olacaktır. Lastik desteği için en iyi hizmeti alabilmek için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece Borlease kalitesinden faydalanabilirsiniz.