Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama
Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Araç kiralama işlemi, kısa ve uzun dönem olmak üzere 2 ana başlık altında incelenebilir. Uzun dönem araç kiralama hizmeti, firmalar ve bireysel kullacılar tarafından tercih edilmektedir. Uzun dönem araç kiralama işlemi sayesinde araç satın almadan, ulaşım probleminizi kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun dönem araç kiralama işlemi sayesinde kısa dönem araç kiralama işleminin de bazı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Uzun dönem kiraladığınız bir araç sayesinde, ani gelişen iş gezilerine ya da gezi amaçlı seyahatlerinizde araç problemi yaşamazsınız.

Uzun Dönem Nedir?

Araç kiralama işlemlerinde, belli bir süre aralığında olan kiralama işlemlerine “Uzun dönem araç kiralama” adı verilmektedir. Buradaki uzun dönem tabiri genellikle 12 ay ile 48 ay arasındaki kiralama işlemleri için kullanılmaktadır.

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları

Uzun dönem araç kiralamanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 

  • Araç sahipliği günümüzde birbirinden farklı prosedürleri yanında getirmektedir. Uzun dönem araç kiralayarak, bu prosedürlerin tamamından tasarruf edebilirsiniz. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.
  • Araç kiralama hizmeti sayesinde dilediğiniz aracı kiralayabileceğiniz için konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.
  • Büyük şirketler, farklı model ve tarzda araçlara ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda araç satın almak oldukça maliyetlidir. Ancak uzun dönem araç kiralama sayesinde daha hızlı ve ekonomik bir şekilde araç ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
  • Araçların vergi ödemelerini ve periyodik bakımlarını takip etmek, zaman ve mali açıdan yük oluşturmaktadır. Ancak uzun dönem araç kiralama işlemlerinde vergi ödemelerini ve periyodik bakımlarını takip etmek, araç kiralama firmasına aittir.
  • Araçların dönem sonunda 2.el satışıyla zaman harcamanıza gerek kalmaz. Uzun dönem araç kiraladığınızda ise 2. el araç satışları bizim sorumluğumuzdadır.
Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları
Uzun Dönem Araç Kiralama Neden Tercih Edilmelidir?

Uzun Dönem Araç Kiralama Neden Tercih Edilmelidir?

Uzun dönem araç kiralamanın en büyük avantajlarından biri aracı kullanırken periyodik bakımlarını, vergi ödemelerini ve değer kaybını düşünmenize gerek kalmaz. Uzun dönem araç kiralama sayesinde yeni bir araç almak zorunda kalmazsınız ve böylece ciddi bir harcamadan kurtulmuş olursunuz. Aracın kiralama süresini siz belirlediğiniz için maliyetleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama sayesinde yol yardım, yedek araç hizmeti, hasar onarımları ve lastik değişimi gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bunlar gibi pek çok farklı nedenden dolayı uzun dönem araç kiralama tercih edilmelidir.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Aracınıza Uzun Dönem Kiralama İle Kavuşun

Günümüzde kaliteli ve uygun bir fiyatlı araca sahip olmak oldukça zor bir hale geldi. Ancak uzun dönem araç kiralama ile bu zorluğu kolay bir şekilde aşabilirsiniz. Kaliteli araçlara, uygun fiyatlar karşılığında uzun dönem kiralayarak, bir araç satın almadan araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Borlease olarak sizler için esnek kiralama seçeneklerine sahibiz. Uygun fiyatlarımız sayesinde ekonomik kiralama imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaliteli araçlarımız sayesinde güvenli yolculuk yapabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için aşağıda yer alan formu doldurarak uzun dönem kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA TALEP FORMU