Yakıt Yönetimi

Yakıt Yönetimi
Yakıt Yönetimi Nedir?

Yakıt Yönetimi Nedir?

Yakıt yönetimi araçlar ve doğal olarak filolar için oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde planlanan ve uygulanan yakıt yönetimi, yakıt tasarrufunun yanı sıra zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

Yakıt yönetimi bireysel kullanıcılar için zaman zaman geri planda kalsa dahi filolar için her zaman ön plandadır. Bu yüzden filoya sahip olan kişi ya da şirketler, yakıt yönetimine her zaman önem vermektedir.

Filonuz İçin Yakıt Yönetimi Hizmetimizden Faydalanın

Borlease olarak siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz mobilite hizmetlerimiz arasında Yakıt Yönetimi de bulunuyor. Bir filoya sahipseniz ve yakıt yönetimi konusunda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Borlease olarak alanında uzman çalışanlarımız ve yakıt yönetimi sistemimiz sayesinde filonuz için yakıt yönetimini profesyonellerin eline bırakabilirsiniz.

Yakıt Yönetimi Hizmeti Neleri Kapsar?

Borlease olarak sizlere sunmuş olduğumuz yakıt yönetimi hizmetimizin kapsamı şu şekildedir;

 

  • Taşıt tanıma siparişi ve montaj yönetimi
  • Faturalama süreçleri
  • Raporlama
  • Tedarikçi yönetimi

Yakıt yönetimi hizmetimiz kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bu alanlarda zamandan tasarruf edebilir ve süreç optimizasyonunu sağlayabilirsiniz.

Yakıt Yönetiminin Sağladığı Avantajlar

Yakıt yönetiminin sağlamış olduğu avantajlar şu şekildedir;

 

  • Yakıt maliyeti kontrolü
  • Yakıt maliyeti azaltma
  • Verimli yakıt kullanımı
  • Borlease olarak farklı akaryakıt tedarikçileriyle olan anlaşmalarımız sayesinde araçlarınızın kullanım bölgelerine ve rotalarına uygun olan tedarikçilerle avantajlı anlaşmalar yapabilirsiniz.
  • Plaka bazlı anlık raporlara erişim sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak aylık raporlamalar sayesinde yakıt tüketiminizi optimize edebilirsiniz.
  • Taşıt tanıma yönetimi ve faturalarla ilgili tüm operasyonel süreçler, sizin için yürütülür. Böylece zamandan tasarruf sağlar ve kendi işlerinize odaklanma fırsatı yakalarsınız.
Yakıt Yönetimi Hizmeti Neleri Kapsar?
Tasarruf Etmek İçin Yakıt Yönetimi Hizmeti

Tasarruf Etmek İçin Yakıt Yönetimi Hizmeti

Verimli yakıt kullanımı sayesinde zamandan ve yakıt harcamalarından ciddi bir şekilde tasarruf edebilirsiniz. Yakıt maliyeti kontrolü için bireysel olarak önlemler alabilirsiniz. Ancak tam anlamıyla yakıt maliyeti azaltma ve buna ek olarak zamandan tasarruf edebilmek için yakıt yönetimi hizmetinden faydalanmalısınız.

Yakıt yönetimi hizmetimiz sayesinde profesyonellerle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımızdan ve Borlease kalitesinden faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yakıt Yönetimi Hizmeti ile Filonuz İçin Optimum Yakıt Performansı

Filolar için optimum yakıt performansı elde etmek son derece önemlidir. Filonuzda bulunan araç sayısı ne kadar fazlaysa, optimum yakıt performansı elde etmenin önemi de bir o kadar artıyor. Her bir araç için optimum yakıt performansını elde etmeniz sizin için oldukça zaman alıcı bir işlem olabilir. Çünkü her bir aracın rotasını ve rota üzerindeki akaryakıt tedarikçileriyle anlaşma yapmak zorunda kalırsınız. Ancak yakıt yönetimi hizmetinden faydalanmanız halinde filonuz için optimum yakıt performansını elde edebilir ve buna ek olarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Borlease olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri olan yakıt yönetimi hizmetimizden faydalanabilmek ya da daha fazla bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.