Sürüş Güvenliği

Sürüş Güvenliği

Sürüş Güvenliği

Önceliğimiz, müşterilerimizin güvenli bir sürüş deneyimi yaşamasıdır. Borlease, sürüş güvenliğini arttırmak için araçların eksiksiz hale gelmesini sağlamaktadır. Kiralamak istediğiniz araçların bakım ve onarımları düzenli olarak yapılır. Mevsimlere uygun ve yol tutuşunu arttıran lastiklerin kullanılması, opsiyonel ek sürücü ve bebek koltuğu gibi seçeneklerin olması sürüş güvenliği sağlar. Borlease filo kiralama hizmeti ile güvenli sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Filo kiralama hizmetinde araçlarınıza monte edilen “Telematics” cihazları ile ihtiyaçlarınızayönelik çözümler sunuyoruz.  GPS (Global Positioning System), LBS (Locaiton BasedSystems) ve Navigasyon sistemleriyle filonuzu optimize edebilirsiniz. Araçlarda bulunantakip sistemleri, filonuzdaki araçlarınızın kontrol edilebilmesini sağlar.

Borlease, Implant hizmeti kapsamında, filo yönetiminize tam ya da yarı zamanlı destek vermektedir. Yolculuk öncesinde ve sırasında bir sorunla karşılaştığınızda Borlease destek hattımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sürüş Güvenliği